stylówka

Modne kurtki męskie

Ponadczasowa ramoneska czy może luźna i nonszalancka dżinsowa katanka? Jakie modne kurtki męskie są najczęściej wybierane przez panów w dzisiejszych czasach? Oto kilka wyjątkowo stylowych propozycji. Zróżnicowanych pod względem krojów, fasonów, kolorów i materiałów.

Chyba jeszcze nigdy wcześniej męska moda nie była aż tak nietypowa, interesująca i odważna. Powoli zaczyna ona przypominać tą damską. Nie jest już nudna i monotonna, a i występujące w niej kolory uległy totalnej odmianie. Teraz nawet panowie chcą nosić się stylowo i oryginalnie, a projektanci wychodzą na przeciw ich potrzebom. W tym sezonie również zaskoczyli niesamowitymi propozycjami. Już teraz na pokazach mody męskiej królują oversizowe marynarki noszone w roli zimowej odzieży wierzchniej, jak również neonowe bomberki i luzackie katanki.

Szczególną uwagę zwracają na siebie współczesne bomberki. Przestały być już typowym elementem sportowej odzieży, a stały się czymś znacznie bardziej niecodziennym za sprawą odważnych kolorów. Najbardziej ekstrawaganckie są te, których materiały nie są jednolite, a wzorzyste. Artystyczne motywy kwiatów i abstrakcyjne wzory pełne dziwacznych kształtów są opcją przeznaczoną wyłącznie dla tych, którzy oczekują od swojego wyglądu czegoś więcej i nie chcą powielać schematycznych stylizacji.

Modne kurtki męskie niekoniecznie muszą być jednak awangardowe, śmiałe i szalone. Fani klasyki i prostoty znacznie lepiej poczują się bowiem w stonowanych katanach, które wciąż nie wychodzą z mody – będą noszone także i jesienią.